Baterie Genesis G16EP, 16Ah, 12V

Kód: E6667
Značka: Enersys
3 053 Kč 2 523,14 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Možnosti doručení
Záložní baterie genesis G16EP

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální baterie pro startovací zdroje Banner Booster P3 Professional, Banner Booster Start Truck Evolution 12/24V, Banner Bull Starter 12V a Banner Bull Starter 12/24V.

Baterie Genesis s technologií TPPL (thin plate pure lead) patří mezi prémiové vysoce výkonné baterie vhodné pro širokou škálu náročných aplikací. V současné době lze tuto baterii nalézt v rozmanitých aplikacích jako jsou elektronika, zdravotní technika, telekomunikace, zahradní technika, zálohování počítače a UPS. Technologie TPPL umožňuje uchování více energie v menší nádobě. Značka EP je vhodná pro jakékoli použití: vysoká zátěž, malá zátěž, nepřetržité napájení. Je také možné hluboké cyklické vybíjení a rychlé dobíjení. Nerozlitelný design umožňuje montáž v libovolné poloze (kromě převrácené).

Předpokládaná životnost baterií závisí na konkrétní aplikaci. Lze ji vyjádřit jak počtem cyklů, tak počtem let. Zatímco životnost udávaná v letech je sebevysvětlující, počet cyklů odkazuje na posloupnost, kde je nabitá baterie vybitá a poté opět nabita. Jedna tato posloupnost se nazývá cyklus. Ve zkratce, pokud bude baterie vybíjená pravidelně, životnost v cyklech je přesnější, než životnost v letech. Na druhou stranu, pokud bude baterie sloužit primárně jako záloha, udává se životnost v letech.

Baterie Genesis řady EP, mají optimální životností 10 let (při 25°C). Životnost se udává ale i v cyklech při teplotě 25°C, počet cyklů při pravidelném vybíjení na 80% D.O.D.( D.O.D. = depth of discharge = hloubka vybití, z baterie je odebráno 80% energie) je zhruba 400 cyklů.

Více informací o životnosti se dozvíte v přiloženém datasheetu (EN).

Doplňkové parametry

Kategorie: Genesis
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 6.1 kg
kapacita Ah (10H): 16
napětí (V): 12
zkratový proud (A): 1600
délka (mm): 182
šířka (mm): 76
výška (mm): 168
Vnitřní odpor (m ohm): 7,5
Rychlonabíjejí (A): 96-128
typ kontaktu: M6
typ: bezúdržbový, typ AGM (zvaný též jako gelový) - elektrolyt zasáknutý v skelných mikrovláknech
stav: nabitý
připraven k použití: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: