Velkoobchodní spolupráce

! ZVÝHODNĚNÉ CENY A SLUŽBY PRO NAŠE OBCHODNÍ PARTNERY !

Vážení zákazníci - velkoodběratelé,
zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení. Pokud pravidelně obchodujete s námi nabízeným sortimentem nebo máte zájem o jednorázový množstevní odběr zboží, nabídneme Vám zvýhodněné podmínky.   


U většiny produktů Vám můžeme nabídnout zvýhodněné ceny a nadstandardní služby (doprava zboží, servis, diagnostika, atd.). Naše obchodní společnost se specializuje na širokou škálu baterií a článků (startovací, trakční, záložní, foto-video, nářadí atd.) a dále na jejich příslušenství (nabíječky, testery). Dokážeme Vám však nabídnout nejen zajímavé ceny, ale i technickou podporu od našich obchodníků, kteří mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti v daném oboru a rovněž služby vlastního servisního oddělení, kde provádíme podrobnou diagnostiku baterií včetně jejich oživování – desulfatace.

Mezi naše nejatraktivnější značky patří EXIDE, BANNER, TROJAN, VARTA, OPTIMA, CTEK, YUASA, CSB, PANASONIC, SÖNNENSCHEIN,TECMATE a mnoho dalších.

V případě Vašeho zájmu o obchodní spolupráci, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení KONTAKTY ZDE nebo si rovnou vytvořte REGISTRACI a naši obchodníci Vás budou následně kontaktovat sami.

Těšíme se na budoucí spolupráci !

za společnost BATTERY IMPORT

Lukáš Jirotka  – obchodní ředitel

 

banner_logo_webbosch_logo_webCSB_logo_webctek_logo_webexide_logo_web

optima_logo_webpanasonic_logo_webring_logo_webvarta_logo_webyuasa_logo_web

    TROJAN