Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat o stěhování prodejny Battery Import do nových prostor. Prodejnu, kterou nyní navštěvujete v ulici Jaromírova, nově naleznete v ulici Brožíkova 5, Praha 5 - Košíře a to od 30. 10. 2017!!!

Příklady sestavení baterií a osazení balanční jednotkou

Záznamy nebyly nalezeny...

Příklady sestavení baterií a osazení balanční jednotkou

Mnoho zákazníků nemá zkušenost s lithiovou baterií, a proto hledá jiné řešení. My však máme mnohaleté zkušenosti s touto technologií a proto dokážeme odborně poradit a doporučit vhodnou sestavu. Časem zde přibudou ukázky sestav z lithiových článků, osazené balanční systémy a samozřejmě i grafy z měření a používání těchto baterií. 
Akumulátor 12V 180Ah sestaven z článků CALB. Osazen balanční systém s automatickou ochranou proti vybití či přebití (bi-stabilní relé 100A), dobíjecí prvek pro možnost nabíjení z nabíječky či solárního panelu. 

12V180Ah

  • hmotnost cca 24kg (Pb baterie Varta LFD180 45kg)
  • více jak 2000 cyklů při hloubce vybití 80% DOD

 Bez názvu

Akumulátor 48V 66Ah sestaven z článků Sinopoly. Osazen balanční systém s modulem EXL pro řízení kompletního provozu baterie, modul EXL umožňuje sestavu provozovat s proudem až 20A. Pro nabíjení použit zdroj s krytím IP65 a vysokou účinností. Baterie je logována pomocí systému GSM, kde se veškeré údaje o baterii jako jsou napětí, nabíjecí proud, vybíjecí proud či aktuální kapacita ukládán na server v nastavitelném časovém rozestupu.

Bez názvu1