Certifikované obchodní podmínky dTest
UPOZORNĚNÍ – Z důvodu probíhající rekonstrukce tramvajové tratě je omezená dopravní dostupnost. Jediná příjezdová cesta je nyní směrem od Fidlovačky.

Informace pro Vás

Facebook


Příklady sestavení baterií a osazení balanční jednotkou

Mnoho zákazníků nemá zkušenost s lithiovou baterií, a proto hledá jiné řešení. My však máme mnohaleté zkušenosti s touto technologií a proto dokážeme odborně poradit a doporučit vhodnou sestavu. Časem zde přibudou ukázky sestav z lithiových článků, osazené balanční systémy a samozřejmě i grafy z měření a používání těchto baterií. 
Akumulátor 12V 180Ah sestaven z článků CALB. Osazen balanční systém s automatickou ochranou proti vybití či přebití (bi-stabilní relé 100A), dobíjecí prvek pro možnost nabíjení z nabíječky či solárního panelu. 

12V180Ah

  • hmotnost cca 24kg (Pb baterie Varta LFD180 45kg)
  • více jak 2000 cyklů při hloubce vybití 80% DOD

 Bez názvu

Akumulátor 48V 66Ah sestaven z článků Sinopoly. Osazen balanční systém s modulem EXL pro řízení kompletního provozu baterie, modul EXL umožňuje sestavu provozovat s proudem až 20A. Pro nabíjení použit zdroj s krytím IP65 a vysokou účinností. Baterie je logována pomocí systému GSM, kde se veškeré údaje o baterii jako jsou napětí, nabíjecí proud, vybíjecí proud či aktuální kapacita ukládán na server v nastavitelném časovém rozestupu.

Bez názvu1

 

Záznamy nebyly nalezeny...

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.