Lokithor JA301 startovací zdroj k nezaplacení

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili přístroj Lokithor JA301. Jeho unikátnost spočívá v jeho multifunkčním využití. Na co byste dříve potřebovali několik velkých, mnohdy i těžkých a drahých přístrojů, je dnes zabaleno v jednom malém kompaktním, cenově dostupném přístroji, který si s sebou můžete klidně přibalit i do batohu. Váží totiž jen necelých 1,8 kg.

A o co se konkrétně jedná?

Funkce, kterou běžný motorista nevyužije každý den, ale pokud nastane problém s nastartováním automobilu nebo třeba zahradního traktůrku kvůli baterii, zpravidla nás vyřešení stojí spoustu času a starostí. Startovací kabely jsou sice levnější alternativa k řešení takových potíží, ale je nutné mít velmi blízko nějaké další vozidlo. U moderních micro-hybridních automobilů se navíc stále častěji stává, že autobaterie vypoví službu bez varování.

  • Kompresor 10 bar (150 psi)

Mít po ruce kompresor je užitečné hned v několika případech. Kromě klasického využití, kdy potřebujete dofouknout pneumatiku u auta nebo motocyklu, ho využijete i ve volném čase. Dohustit jízdní kolo před výletem, nebo třeba fotbalový míč není díky digitálnímu barometru s automatickým zastavením při dosažení požadovaného tlaku nejmenší problém.

  • LED svítilna 300 lumenů

Nejen pro fanoušky outdoorových aktivit je součástí výkonná LED svítilna. Ať už kempujete nebo si potřebujete z blízka posvítit v dílně, je s výdrží svícení i přes 17 hodin tento přístroj praktickým pomocníkem.

  • Powerbanka 5V/3A, 9V/2A

S podporou rychlého nabíjení přes port USB dokáže také dobít za krátký čas vaše mobilní zařízení. Pro malé přístroje napájené napřímo přes USB může posloužit i jako zdroj energie. Vestavěný lithiový akumulátor umožňuje dlouhodobé uložení energie a zároveň odolnost při manipulaci.

TIP: Pro dlouhou životnost je důležité se vyvarovat ponechání Lokithoru ve stavu úplného vybití a rovněž vnitřní baterii neprospívá setrvale plně nabitá baterie. Je to dáno obecnými vlastnostmi lithiových baterií. Při delším uložení například ve voze je ideální ponechat baterii zhruba na 3/4 kapacity. To je dostačující pro neplánované použití. Při častějším používání nebo pokud s ním například vyrážíte na dovolenou jej samozřejmě nabijte do plna.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení