PowerSafe SBS 60, 12V, 51Ah (SBS60)

Kód: E7150
Neohodnoceno
Značka: Enersys
14 581 Kč 12 050,41 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Záložní olověná baterie PowerSafe

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada baterií PowerSafe SBS nabízí jedinečnou volbu v kompaktním a výkonném provedení. Záložní baterie PowerSafe SBS jsou vyráběny dle nejvyšších mezinárodních standardu a jsou ideální pro spolehlivý provoz ve všech komunikačních aplikacích. Tyto baterie jsou také hojně používány v aplikacích jako je kabelová televize, nouzové osvětlení, ale také ve výrobě energie.

Řada baterií PowerSafe SBS je k dispozici v několika provedeních včetně řady front terminal, které se staly velmi populární v oblasti špičkových telekomunikačních aplikací. Menší rozměry a design předních vývodů nabízejí vylepšenou flexibilitu v omezených prostorech a instalace a údržba je snažší.

Baterie jsou navrženy tak, aby se vyrovnaly rostoucí teplotě a drsnému prostředí. Pokročilá technologie desek čistého olova a unikátní výrobní metoda používaná společností EnerSys činí baterie PowerSafe SBS první volbou pro dlouhodobou a bezproblémovou službu. Maximální provozní teplota může být navýšena až na 80°C s použitím kovového pláště.

Doplňkové parametry

Kategorie: SBS
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 18.5 kg
kapacita Ah (10H): 51Ah
napětí (V): 12V
Délka (mm): 220
Šířka (mm): 121
Výška (mm): 261
Typ kontaktu: M6 M
Zkratový proud (A): 2618
Vnitřní odpor (mOhm): 4,4
stav: nabitý
připraven k použití: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: