PowerSafe V 12V101F, 12V, 100Ah

Kód: E7181
Značka: Enersys
18 398 Kč 15 204,96 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Záložní olověná baterie PowerSafe V Front terminal

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerSafe V Front Terminal VRLA baterie byly navrženy speciálně pro použití v aplikacích, které vyžadují vyšší úroveň zabezpečení a spolehlivosti. S osvědčeným dodržováním nejpřísnějších mezinárodních norem, jsou tyto baterie celosvětově uznávány jako prémiové řešení pro telekomunikační aplikace.

Baterie PowerSafe V poskytují vynikající výkon při obsazení méně místa než běžné záložní baterie. Rozsah baterií kompaktní konstrukce je vhodný pro 19", 23" a ETSI racky, poskytuje uživatelům výhodu vyšší energetické hustoty. Se všemi elektrickými konektory vpředu je instalace a kontrola rychlejší a jednodušší.

Baterie PowerSafe V jsou konstruovány za použití ověřené technologie rekombinace plynů, která odstraňuje potřebu pravidelného dolívání vody řízením vývoje vodíku a kyslíku během nabíjení. Kyslík vyvíjený na kladných deskách difunduje přes mikroporézní vrstvy separátoru k negativním deskám a sérií chemických reakcí v článku rekombinuje do formy vody. Každý článek obsahuje vlastní bezpečnostní ventil, který umožňuje řízené uvolňování plynu, když se ve článku vytvoří tlak.

Doplňkové parametry

Kategorie: SBS V
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 33.5 kg
kapacita Ah (10H): 100Ah
napětí (V): 12V
Délka (mm): 510
Šířka (mm): 110
Výška (mm): 235
Typ kontaktu: M8 F
Zkratový proud (A): 2108
Vnitřní odpor (mOhm): 5,92
připraven k použití: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: