PowerSafe V 12V100FC, 12V, 100Ah

Kód: E7180
Neohodnoceno
Značka: Enersys
14 339 Kč 11 850,41 Kč bez DPH
na dotaz
Záložní olověná baterie PowerSafe V Front terminal

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerSafe V Front Terminal VRLA baterie byly navrženy speciálně pro použití v aplikacích, které vyžadují vyšší úroveň zabezpečení a spolehlivosti. S osvědčeným dodržováním nejpřísnějších mezinárodních norem, jsou tyto baterie celosvětově uznávány jako prémiové řešení pro telekomunikační aplikace.

Baterie PowerSafe V poskytují vynikající výkon při obsazení méně místa než běžné záložní baterie. Rozsah baterií kompaktní konstrukce je vhodný pro 19", 23" a ETSI racky, poskytuje uživatelům výhodu vyšší energetické hustoty. Se všemi elektrickými konektory vpředu je instalace a kontrola rychlejší a jednodušší.

Baterie PowerSafe V jsou konstruovány za použití ověřené technologie rekombinace plynů, která odstraňuje potřebu pravidelného dolívání vody řízením vývoje vodíku a kyslíku během nabíjení. Kyslík vyvíjený na kladných deskách difunduje přes mikroporézní vrstvy separátoru k negativním deskám a sérií chemických reakcí v článku rekombinuje do formy vody. Každý článek obsahuje vlastní bezpečnostní ventil, který umožňuje řízené uvolňování plynu, když se ve článku vytvoří tlak.

Doplňkové parametry

Kategorie: SBS V
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 31 kg
kapacita Ah (10H): 100Ah
napětí (V): 12V
Délka (mm): 395
Šířka (mm): 108
Výška (mm): 287
Typ kontaktu: M8 F
Zkratový proud (A): 1930
Vnitřní odpor (mOhm): 6,46

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: