Autobaterie FULL THROTTLE pro ty nejnáročnější exkluzivně u nás

Autobaterie FULL THROTTLE se řadí mezi světově uznávanou špičku v odolnostiLogo FULLRIVER Battery

Jestli patříte mezi ty, kteří si potrpí na prvotřídní kvalitu, máme pro vás dobrou zprávu. I když prémiové baterie od zavedených značek ve většině případů dokáží při  běžném užití odvést kvalitní službu, najdou se přesto výrobci, kteří chtějí uspokojit ty skutečně nejnáročnější potřeby zákazníků.

A jednou takovou firmou je i společnost FULLRIVER vyrábějící mimo jiné autobaterie nejvyšší možné kvality pod značkou FULL THROTTLE. A právě tyto baterie vám exkluzivně přinášíme do ČR. 

Pokud vaše motoristické zážitky dosahují vrcholu na polní cestě posledních pár metrů před chalupou, pak možná výhody těchto baterií neoceníte. Jestli jsou vám ale vlastní slova jako offroad, truck trial, rally nebo tuning, měli byste zbystřit. Jejich ve všech ohledech vyšší odolnost dále ocení ti, kteří hledají kvalitu na úrovni prvovýrobních baterií, majitelé automobilů s maximální možnou komfortní výbavou nebo také dobrodruzi s obytnými vozy. Duální konstrukce umožňuje nejen špičkový startovací výkon, ale současně provoz jako trakční (napájecí) baterie.

Co dělá baterie FULL THROTTLE tak jedinečné?

  • Pouzdro z velmi odolného ABS plastu zaručující maximální pevnost schránky baterie
  • Speciální výztuhy na těle baterie pro zajištění stability článků
  • AGM technologie proti úniku elektrolytu i v případě fyzického poškození baterie
  • Použití velmi čistého olova a silně pocínované mřížky zabraňující jejich korozi
  • Cyklická životnost zhruba 700 cyklů při 80% DOD
  • Nízký vnitřní odpor pro menší samovybíjení a vyšší startovací výkon

Drobnou nevýhodou je menší nabídka rozměrů, které nemusí být vhodné úplně pro každý vůz. Přeci jenom primární trh pro tyto baterie je USA, kde evropské typy baterií nepatří k tolik rozšířeným. Případně můžete vybírat z renomovaných baterií Odyssey, které se řadí rovněž mezi výrobky špičkové kvality. Baterie tohoto typu nedržíme obvykle skladem, aby u nás zbytečně nestárnuly a mohli jsme vám je dodat vždy v naprosto perfektní kondici. Jsou na objednávku s dodáním zhruba do 4 týdnů přímo z centrálního skladu pro EU ve Francii.

Pokud byste se chtěli dozvědět o výrobci FULLRIVER více, přidáváme odkaz přímo na jejich webové stránky https://fullriverbattery.com/