Špičkové motocyklové baterie Banner Bike Bull - nové typy

Skupina baterií Banner Bike Bull

Vyrazte s bateriemi Banner Bike Bull vstříc nové motorkářské sezóně

Banner, jeden z předních výrobců startovacích baterií a baterií pro různé palubní napájení (trakční baterie), představuje k příležitosti zahájení sezóny nové typy motocyklových baterií Banner. Baterie z řad Bike Bull GEL a Bike Bull AGM PROfessional vám přináší vylepšený výkon a spolehlivost pro všechny typy motorizovaných jednostopých vozidel. Pokud potřebujete poradit s výběrem správného typu, neváhejte nás kontaktovat.

Nové typy přináší pokrytí trhu pro více než 2600 dalších možností využití

Rozšíření sortimentu bude v roce 2023 znamenat pokrytí trhu s více než 2600 dalšími možnostmi využití pro motocykly, babety, příp. motorová kola, mopedy či skútry. Kromě toho naleznou nové baterie Bike Bull GEL uplatnění u ATV/čtyřkolek, vodních skútrů či zahradních traktorů. „Naši zákazníci a partneři se mohou těšit na spolehlivé a výkonné baterie pro jednostopá vozidla, která lze ideálně použít i v oblasti start-stop,“ zdůrazňuje Andreas Bawart, obchodní ředitel skupiny Banner. Do budoucna tak budou pokrývat téměř 95 procent veškerých existujících jednostopých vozidel v Evropě.

BIKE BULL GEL - skutečně gelové motobaterie

  • Velký startovací výkon
  • Vysoká odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání
  • Absolutně bezúdržbové VRLA
  • Absolutně bezpečné proti vytečení
  • Možná montáž v poloze na boku
  • Přednabité a okamžitě připravené k použití

Stále častější systém start-stop speciálně v segmentu skútrů

Do roku 2025 by měla být na světovém trhu jednostopých vozidel zdolána meta přibližně 75 milionů kusů motocyklů všech typů. Poptávka po jednostopých vozidlech s technologií start-stop s nízkou spotřebou paliva bude nadále zvyšovat objem prodejů motocyklových baterií. Nové vládní směrnice zaměřené na snižování spotřeby paliva a emisí CO2 tento trend ještě posilují. U outdoorových fanoušků milujících přírodu bodují motocyklové baterie Banner mimo jiné i díky skvěle zaběhnutému systému recyklace.

Péče nadevše

Připomínáme - ani sebelepší motobaterie nevydrží dlouho, pokud zanedbáte její péči! Nezapomínejte v pravidelných intervalech kontrolovat napětí baterie a v případě potřeby dobít. Mimo sezónu je ideální baterii odpojit a skladovat v teplotách do 20°C. V horkých letních dnech zase naopak hledejte pro motorku stín, aby nebyla baterie zbytečně vystavena vysokým teplotám, které jí škodí.