Nový konfigurátor Battery Import

Vážení zákazníci,

s radostí vás informujeme o spuštění našeho nového konfigurátoru autobaterie. Vzhledem k široké paletě baterií od různých výrobců není snadné se zorientovat ve výběru správné baterie pro vašeho plechového miláčka.

Jako jeden z největších prodejců autobaterií v České republice a významným prodejcem na Slovensku jsme si řekli, že je potřeba vytvořit nástroj, který našim zákazníkům usnadní výběr autobaterie. Vznikl tak již zmíněný konfigurátor, jehož unikátnost spočívá v tom, že nabídne nejčastěji autobaterie od různých výrobců, a nikoliv jen od jednoho.

Primárně je zaměřen na osobní vozy, můžete v něm však nalézt i některé lehké užitkové vozy. Pokud v databázi obsahující téměř 3000 kombinací modelů přece jen nenajdete tu správnou variantu, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Ostatně jako to děláme již řadu let.

Jelikož jsou data převzata z dodavatelských tabulek, nelze vyloučit chyby v nabízených variantách baterií, proto prosím vždy pečlivě zkontrolujte rozměr a polaritu nabízené baterie, aby bylo možné ji do vozu umístit. Nemůžeme ručit za nevhodně objednané baterie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení