CTEK CS ONE - jedničkou nejen podle názvu

 CTEK CS ONE picture

Jestli také pamatujete časy, kdy jste měli doma vy nebo vaši otcové v garáži těžké trafo nabíječky, můžete si být jisti, že se od těch dob u nabíječek auto/moto baterií hodně změnilo. Renomovaný švédský výrobce CTEK je známý svými automatickými nabíječkami, které v současnosti patří ke světové špičce. A ačkoliv automatické nemusí vždy znamenat nejlepší, výrobky CTEK jsou důkazem toho, že se "chytré hlavy" daly dohromady a přináší produkty, které nám šetří nejen čas ale i starosti.

Kdo by taky chtěl někde zjišťovat, jakým napětím a proudem má po jak dlouhou dobu nabíjet baterii svého auta nebo motorky? Většina z nás se zřejmě shodne, že je pro něj ideální řešení tzv. připoj a zapomeň. A proto CTEK přišel na trh s nejvíce sofistikovanou nabíječkou současnosti.

CTEK CS ONE - nabíječka, která vám po připojení pouze oznámí za jak dlouho bude hotovo a o vše ostatní se postará sama.

Bez vybírání režimů pro určitý druh baterie. Bez řešení výkonu, kterým bude nabíjet. Dokonce ani nemusíte rozlišit polaritu baterie, jelikož jsou obě svorky u CS ONE černé, takže vlastně ani nemůžete. O vše se postará zcela unikátní patentovaný systém adaptivního nabíjení APTO™. Nabíjení skutečně nikdy nebylo jednoduší! 

Můžete si myslet, že podobně funguje i laciná nabíječka ze supermarketu, protože tu přece taky připojíte a o víc se nestaráte. Dokáže to ovšem u baterií s kapacitou od 3 do 180 Ah? CS ONE zvládne nabít přizpůsobeným nabíjecím programem jakoukoliv baterii v uvedeném rozsahu maximálně šetrně podle druhu baterie. Zároveň ale co nejrychleji, aby šetřila váš čas a přitom baterii nepoškodila. Nezáleží na tom, jestli se jedná o klasickou konvenční, EFB, AGM, GEL nebo dokonce Li-ion baterii, protože CS ONE se přizpůsobí jakémukoliv typu.

Tím ale výčet jejích schopností nekončí. Jakmile přes bluetooth a aplikaci CTEK App propojíte váš mobil s nabíječkou, získáte přístup k řadě nastavení a režimů. Např. režim pro rekondici baterie, režim obnovení zdánlivě "mrtvé" baterie, režim zálohy palubního napětí vozu pro výměnu auto/moto baterie a spousta dalších možností nastavení a monitoringu. Zřejmě by měla tedy tato nabíječka uspokojit i technické guru.

Bližší informace včetně souborů ke stažení a videí naleznete v detailu produktu ZDE.