CTEK CS ONE - jedničkou nejen podle názvu

 CTEK CS ONE picture

Jestli také pamatujete časy, kdy jste měli doma vy nebo vaši otcové v garáži těžké trafo nabíječky, můžete si být jisti, že se od těch dob u nabíječek auto/moto baterií hodně změnilo. Renomovaný švédský výrobce CTEK je známý svými automatickými nabíječkami, které v současnosti patří ke světové špičce. A ačkoliv automatické nemusí vždy znamenat nejlepší, výrobky CTEK jsou důkazem toho, že se "chytré hlavy" daly dohromady a přináší produkty, které nám šetří nejen čas ale i starosti.

Kdo by taky chtěl někde zjišťovat, jakým napětím a proudem má po jak dlouhou dobu nabíjet baterii svého auta nebo motorky? Většina z nás se zřejmě shodne, že je pro něj ideální řešení tzv. připoj a zapomeň. A proto CTEK přišel na trh s nejvíce sofistikovanou nabíječkou současnosti.

CTEK CS ONE - nabíječka, která vám po připojení pouze oznámí za jak dlouho bude hotovo a o vše ostatní se postará sama.

Bez vybírání režimů pro určitý druh baterie. Bez řešení výkonu, kterým bude nabíjet. Dokonce ani nemusíte rozlišit polaritu baterie, jelikož jsou obě svorky u CS ONE černé, takže vlastně ani nemůžete. O vše se postará zcela unikátní patentovaný systém adaptivního nabíjení APTO™. Nabíjení skutečně nikdy nebylo jednoduší! 

Můžete si myslet, že podobně funguje i laciná nabíječka ze supermarketu, protože tu přece taky připojíte a o víc se nestaráte. Dokáže to ovšem u baterií s kapacitou od 3 do 180 Ah? CS ONE zvládne nabít přizpůsobeným nabíjecím programem jakoukoliv baterii v uvedeném rozsahu maximálně šetrně podle druhu baterie. Zároveň ale co nejrychleji, aby šetřila váš čas a přitom baterii nepoškodila. Nezáleží na tom, jestli se jedná o klasickou konvenční, EFB, AGM, GEL nebo dokonce Li-ion baterii, protože CS ONE se přizpůsobí jakémukoliv typu.

Tím ale výčet jejích schopností nekončí. Jakmile přes bluetooth a aplikaci CTEK App propojíte váš mobil s nabíječkou, získáte přístup k řadě nastavení a režimů. Např. režim pro rekondici baterie, režim obnovení zdánlivě "mrtvé" baterie, režim zálohy palubního napětí vozu pro výměnu auto/moto baterie a spousta dalších možností nastavení a monitoringu. Zřejmě by měla tedy tato nabíječka uspokojit i technické guru.

Bližší informace včetně souborů ke stažení a videí naleznete v detailu produktu ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení