CTEK Nabíječka LITHIUM XS, 12V, 5A

Kód: E5998
Značka: CTEK
2 650 Kč 2 190,08 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení
Nabíječka CTEK LITHIUM XS, 12V, 5A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka je vhodná pro Lithiové akumulátory (LiFePO4), které vynikají lehkostí a vysokým výkonem. Důležitým aspektem životnosti těchto akumulátorů je optimální péče, kterou zajistí právě speciálně vyvinutý nabíječka CTEK "Lithium XS". CTEK Lihium XS nabíjí proudem až 5A. Nabíječ je vhodný pro nabíjení LiFePO4 baterií s kapacitou od 5 do 60Ah a pro udržování až do kapacity 120Ah.

Nabíječka má unikátní schopnost zresetovat systém nízkonapěťové ochrany, který je často součástí Lithiové baterie (Systém řízení akumulátoru). Následně ji zcela bezpečně optimálně nabije. Nabíječku můžete připojit, bez nutnosti odpojení baterie od vozidla. Nabíjení lze kdykoliv zahájit ručně, pomocí tlačítka "Reset".

CTEK LithiumXS je plně automatický 8-mi krokový nabíječ řízený mikroprocesorem. Součástí nabíjecího procesu je analýza stavu článku, která zjistí, zda je možné baterii nabíjet a zda je schopna nabítí udržet. Po dobití na maximální kapacitu se nabíječka automaticky přepne do režimu udržování. Přístroj tedy může být připojen k baterii po libovolně dlouhou dobu a není ho třeba odpojovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg
Nabíjecí napětí (V): 12
? Max. nabíjecí proud (A): 5
Druh nabíjených baterií: lithiové
napětí (V): 12
nabíjecí proud (A) - efektivní: 5
ukazatel dobíjení: LED diody
kapacita (Ah): 5 - 60Ah/ udržovací režim 120Ah
metoda nabíjení: vícestupňová
použití: nabíječka je vhodná pro Lithiové akumulátory (LiFePO4)

Tutorials - CTEK Lithium XS - Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: