Skyrich Lithium motobaterie HJTZ7S-FP (12V 28,8Wh) 2,4Ah

Kód: E7566
Neohodnoceno
Značka: Skyrich
ZDARMAZDARMA
Skyrich Lithium motobaterie HJTZ7S-FP (12V 28,8Wh) 2,4Ah
1 625 Kč 1 342,98 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
Baterie Skyrich Lithium mají oproti klasickým olověným znatelně menší hmotnost, vyšší startovací výkon a nízké samovybíjení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny motocyklové startovací lithiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich mají až 40 násobně větší vybíjecí proud než je jejich kapacita. Z důvodu použití lithiové technologie jsou motobaterie Skyrich Lithium až o 66% lehčí než tradiční olověná baterie a dosahuje životnosti až 2000 cyklů nabití. Každá motobaterie značky Skyrich má nízké samovybíjení. Skladovatelnost je až 1 rok při teplotě do 25°C. Výrobce doporučuje pravidelné nabíjení minimálně jednou za 6 měsíců.

Tyto akumulátory je možné nabíjet jak nabíječkou určenou pro LiFePO4, tak i nabíječkou určenou pro bezúdržbové akumulátory. Tím odpadá nutnost koupě nové nabíječky. Použitá nabíječka nesmí mít funkci automatické desulfatace!

Velikou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorům je výše nabíjecího proudu. V případě nutnosti je možno nabíjet až 10x vyšším proudem, než je kapacita baterie. Tímto způsobem je možné motobaterii plně nabít za přibližně 6 minut.

Akumulátor HJTZ7S-FP je použitelný v jakémkoli motocyklu. Když je nabíjecí napětí naprázdno v rozmezí 14,0V - 15,0V, NENÍ nutná žádná úprava nabíjecího systému a instalace motocyklu.

Lithiové akumulátory Skyrich LiFePO4 jsou známé svými malými rozměry. Dodávají se s distančními podložkami pro uzpůsobení jakémukoli bateriovému prostoru v motocyklu.

Baterie Skyrich Lithium neobsahují jedovaté kovy jako olovo, rtuť či kobalt. Neobsahuje ani kyselinu sírovou, jako konvenční olověné baterie, a proto je použitelný v jakékoli poloze, včetně "vzhůru nohama". Akumulátor se dodává přednabitý, připravený k okamžitému provozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lithium
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg
? Kapacita (Ah): 2,4
? Napětí (V): 12
? Délka (mm): 113
? Šířka (mm): 70
? Výška (mm): 85
? Polarita: 0, (PLUS) pól vpravo
? Technologie: Li-ion
? Startovací proud (A): 144
Model: HJTZ7S-FP
Energetická kapacita (Wh): 28,8
Nabíjecí napětí: 14,4V
Nabíjecí proud: STD: 1,2A až MAX: 12A
Provozní teplota: -10 °C do 60 °C
Nabíjecí teplota: 0 °C do 45 °C
Nahrazuje tyto modely: YTZ7S, YTX7L-BS, TTZ7-S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: