BOSCH Nabíječka C30 6V/12V 3.8A

Kód: E8546
Novinka
Značka: BOSCH
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Automatická 6V nebo 12V nabíječka BOSCH C30 s nabíjecím proudem až 3,8A vhodná pro baterie s kapacitou do 120Ah. Výběr z 5 nabíjecích režimů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické nároky elektrického systému moderních vozidel se v posledních letech neustále zvyšují díky stále většímu počtu spotřebičů. Akumulátory vozidel musely držet krok a to také kladlo zvýšené nároky na nabíječky akumulátorů. Nové nabíječky řady C v moderním designu a osvědčené kvalitě Bosch se vyznačují rozšířenou nabídkou funkcí, možnostmi rychlejšího nabíjení a jednoduchým ovládáním jedním tlačítkem.

Automatická nabíječka BOSCH C30 je navržena pro nabíjení jak údržbových, tak bezúdržbových VRLA akumulátorů typu olovo-kyselina, které se používají u osobních vozidel; WET (s tekutým elektrolytem), EFB, AGM i GEL. Je určena k nabíjení 12V akumulátorů s kapacitou od 14Ah až 120Ah a 6V akumulátorů 1,2Ah až 14Ah.

V případě odpojení nabíječky od napájení nebo při odpojení proudových kabelů od akumulátoru uloží nabíječka do své paměti data z posledního nabíjení. Jestliže k akumulátoru kabely znovu připojíme, nabíječka obnoví proces nabíjení a automaticky vybere příslušný režim.

Kabel dodávající proud do akumulátoru se u nabíječky C30 skládá ze dvou částí s rozpojitelným konektorem. Při častém nabíjení pak lze část kabelu s pojistkou trvale přišroubovat k baterii pomocí ok.

  • Ovládání je jednoduché. Tlačítkem MODE zvolíte jeden z 5 režimů podle velikosti baterie a požadavku na nabíjecí napětí.
  • Udržovací nabíjení: Po nabití akumulátoru se automaticky přepne na režim udržovacího nabíjení, aby se zachovalo plné nabití akumulátoru.
  • Ochranné funkce proti přehřátí a přepólování umožňují bezpečnou práci.
  • Prodleva počátku nabíjení 5s zabrání vytváření jisker, které se jinak mohou vyskytnout při připojování.
  • Nabíjení baterií vybitých až na 3,75V.
  • Praktický háček pro zavěšení nabíječky součástí balení.
  • Odolná proti prachu a vodě IP65.
  • Dlouhá kabeláž.

Tato nabíječka je ideální pro přizpůsobené nabíjení běžných auto a moto baterií.

Součást balení: Rozpojitelný nabíjecí kabel s pojistkou a oky, krokosvorky, závěsný hák s možností montáže na stěnu, brašna na přístroj, návod k obsluze.

Doplňkové parametry

Kategorie: BOSCH
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg
Vstupní napětí (V): 230
Jenovité nabíjecí napětí (V): 6 / 12
Nabíjecí proud (A): max. 0.8 / 1.5 / 3.8
Nabíjecí napětí (V): 7.2 / 14.4 / 14.7 / 16.5
Maximální příkon nabíječky (W): 60
Ochrany: přehřátí, přepólování
Rozsah provozních teplot (°C): 0 do + 40 
Nabíjecí kabel k baterii (m): 2
Síťový kabel (m): 2
Stupeň krytí: IP 65
Rozměry D x Š x V (mm): 169 x 81 x 54 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: