APC RBC105, alternativa bez příslušenství (8ks CSB HR1234W F2)

Kód: E6376
Neohodnoceno
Značka: CSB
5 160 Kč 4 264,46 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Záložní (staniční) baterie pro aplikace UPS, EPS, EZS a režimy „stand by“ obecně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alternativní sada RBC baterií pro záložní zdroje APC. Tyto sestavy vždy sestávají pouze ze záložních baterií a není k nim dodáváno žádné příslušenství. Zejména žádné kabely, spojky a konektory. Jedná se o nejlevnější variantu výměny baterií v záložních zdrojích APC. Jednoduše vyjměte Váš původní battery pack zvaný RBC ze záložního zdroje, umožňuje-li to typ APC zdroje do kterého náhradní pack patří (u některých zdrojů nemůže baterie vyměňovat sám uživatel, ale je nutné aby tuto servisní činnost vykonával odborník). Po vyjmutí původní sady baterií důkladně zkontrolujte a zaznamenejte zapojení případných kabelů a konektorů, a následně je odpojte. Žádného příslušenství se nezbavujte, poslouží vám k propojení nové sady, jsou-li jejím součástí více než 1 baterie. Některé typy RBC packů obsahují baterie, které jsou vzájemně spojeny pomocí lepících prostředků, nejčastěji bývá použita silnovrstvá oboustranná lepící páska. Tuto pásku můžete buď nahradit nebo použít jiný system spojení baterií, např. baterie srazíte k sobě a z bočních stran obmotáte průhlednou lepící izolepou v několika vrstvách. Tím je zajištěno dostatečné spojení.

Některé modely RBC obsahují pouze jedinou baterii, tuto pak stačí pouze vyjmout z APC záložního zařízení a vyměnit kus za kus.

Baterie použité v záložních zdrojích patří do kategorie staničních olověných akumulátorů technologie VRLA - regulované ventily. Akumulátory mají elektrolyt zasáknutý ve sklolaminátových mikrovláknech (technologie AGM) což umožňuje jejich provoz v jakékoliv poloze a přitom nedochází k úniku roztoku kyseliny sírové. Akumulátory jsou však více citlivé na přebíjení a vysoké teploty, což může vést ke zkrácení životnosti.

Zpětný bezplatný odběr starých a použitých olověných (i jiných typů) akumulátorů provádíme v místě naší provozovny a to kdykoliv během pracovní doby.

Baterie je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
•2700W Rack UPS, Dell • Smart-UPS SU2200RMXL3U, APC • Smart-UPS SU2200RMXLI3U, APC • Smart-UPS SU3000RMXL3U, APC • Smart-UPS SU3000RMXLI3U, APC• Smart-UPS SU48R3XLBP, APC• Smart-UPS SU48RMXLBP3U, APC • Smart-UPS SUA2200RMXL3U, APC • Smart-UPS SUA2200RMXLI3U, APC • Smart-UPS SUA3000RMXL3, APC• Smart-UPS SUA3000RMXLI3U, APC • Smart-UPS SUA48RMXLBP3U, APC

Doplňkové parametry

Kategorie: RBC - pouze baterie (CSB)
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 20 kg
RBC název: RBC105
baterie: 8x 12V - 9Ah
značka a model použité baterie: CSB HR1234W F2
počet kusů v sadě: 8
rozměr 1ks baterie v packu DxŠxV (mm): 151 x 65 x 100
typ akumulátorů: uzavřený bezúdržbový, VRLA - řízený ventilem, technologie AGM
stav: nabitý
připraven k použití: ano
odběr osobní: odběr, přepravní služba PPL, Toptrans, kurýrní služba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: