Victron Energy Solární sestava 3x 5kVA hybridní měnič, 2x regulátor 250/100, Cerbo GX

Kód: E8518
116 380 Kč 96 181,82 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Sestava komponent Victron pro stavbu hybridní solární elektrárny. 3x 4kW (5kVA) měnič, 2x MPPT solární regulátor 250/100, komunikační a řídicí jednotka Cerbo GX

Detailní informace

Detailní popis produktu

3x Victron Energy MultiPlus-II 5000VA/70-50, 48V

2x Victron Energy solární regulátor SmartSolar MPPT 250/100-Tr VE.Can, 12/24/48V, 100A

1x Victron Energy Cerbo GX

Detailní informace k jednotlivým produktům naleznete pod výše uvedenými odkazy.

Sestava základních komponent k vytvoření hybridní solární elektrárny určené pro 3 fázový provoz. Výkon měničů je dostatečný pro pokrytí potřeb běžného rodinného domu (bez přímého vytápění elektřinou). Při zvolení vhodné kapacity baterie a odpovídajícímu výkonu fotovoltaického pole (max. 11,6kWp) dokáže pokrýt převážnou většinu spotřeby domu od jara do podzimu. Výjimečně při kombinaci nepříznivých faktorů (zatažené dny, abnormální spotřeba el. energie,...) může být zapotřebí pokrýt část spotřeby ze sítě. Tento předpoklad bere v úvahu průměrnou spotřebu domácnosti a výkon komponent v této sestavě. Vždy je nutné zohlednit místní specifika výroby energie z panelů a taktéž spotřeby.

Tato sestava s centrálním "mozkem" Cerbo GX přináší perfektní možnosti nastavení, dálkové správy a modularity. Výhodou je rovněž plná asymetrie, možnost čistě ostrovního provozu včetně UPS funkce a nebo nastavitelná úroveň či zakázání přetoků energie do veřejné sítě. Komponenty Victron Energy se vyznačují vynikající spolehlivostí, protože jsou na výrobu použity kvalitní součástky a je kladen důraz na preciznost.

Sestava netvoří samostatně funkční celek. Její propojení s dalšími vhodnými komponenty (solární panely, baterie, jištění,...) a zprovoznění musí provádět pouze odborně způsobilá osoba! Součástí sestavy není propojovací ani napájecí kabeláž.

Doplňkové parametry

Kategorie: SOLÁRNÍ SESTAVY AC
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 105 kg
Trvalý výkon měniče/fáze: 4000W
Špičkový výkon měniče/fáze: max. 9000W
Pro napětí baterie: 48V (51,2V)
Maximální výkon solárních panelů na jeden MPPT regulátor: 5800W
Počet balíků v zásilce: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: