NOCO moto baterie Li-ion Powersports. Super rychlé nabíjení!

Dokonale navržená řada lithiových baterií ideální pro motorsport či jinak náročný provoz.

Jsou lepší, než olověné baterie téměř ve všech ohledech - lehké, bez sulfatace, bez kapalin a bez údržby. Jejich konstrukce umožňuje až 50 000 startovacích cyklů a 2 000 nabíjecích cyklů, což z nich činí nejvýkonnější a nejodolnější baterie pro jakýkoli motocykl, čtyřkolku nebo třeba sněžný skútr. Baterie může být trvale instalována v jakékoliv poloze s výjmkou pozice, kdy kontakty směřují dolů. Požitá speciální antivibrační technologie navíc prodlužuje životnost.

Super rychlé nabíjení
Přibližný čas nabití z 0% do 100%: Genius5 - 24 min; Genius2 - 1 hod; Genius1 - 2 hod

Dynamický BMS
Součástí je řídící elektronika dynamické správy baterie (BMS), která monitoruje interní lithium-iontové články a odpojí je v případě jakéhokoliv problému. BMS chrání proti přebití, nadměrnému vybití, přepětí, zkratu, přehřátí a podchlazení, které by mohly vést k selhání baterie. Další fukncí BMS je inteligentně vyrovnávat napětí mezi jednotlivými články pro zajištění optimálního výkonu baterie.

Součástí balení jsou dva adaptéry (distanční vložky), umožňující využití v širším spektru aplikací.
Díky menší velikosti při zachování výkonu se tato modularita hodí například tam, kde jsou velmi krátké připojovací kabely.
Chytře navržené připojovací terminály umožňují horní, přední i boční instalaci. V případě potřeby je lze zcela odmontovat.


Kompatibilní s většinou moto značek včetně Aprilla, BMW, Buell, Ducati, Harley-Davidson, Indian, Triumph, KTM, Argo, Can-Am, Honda, Husqvarna, Kawaski, Suzuki, Arctic Cat, BRP, Waverunner, Polaris, Vespa a další.