Vážení zákazníci, s ohledem na současnou situaci jsme byli nuceni snížit počty zaměstnanců na našich provozovnách a omezit tak některé služby zákazníkům. Prosím, pokud to není bezpodmínečně nutné, využívejte pro kontakt s námi především e-mailovou korespondenci. Naši zaměstnanci Váš dotaz zodpoví, jakmile to bude možné. Aktuálně bohužel není v našich silách vyřizovat veškeré telefonní hovory. Za dočasně snížený komfort našich služeb se Vám tímto velmi omlouváme. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme pevné zdraví!

VARTA PROFESSIONAL DEEP CYCLE AGM - vytrvalá a výjimečná

VARTA Professional Deep Cycle AGM představuje nejvyšší stupeň techniky v evoluci olověných baterií s elektrolytem. Odráží nejmodernější technologie, které v současnosti na trhu existují.

Tvarem a provedením se nijak neliší od běžných autobaterií Varta (kromě barvy). Jsou také zcela bezúdržbové, tedy není potřeba pravidelně kontrolovat stav hladiny elektrolytu a případně dolévat destilovanou vodou. Víko baterie je zatavené, takže do baterie se již nelze dostat. Díky labyrintovému systému víka je baterie velmi dobře zabezpečená proti náhodnému převrhnutí. Nejméně minutu vydrží baterie ležet na boku, než-li z ní začne vytékat elektrolyt.  

VÝHODY:
• Dvojnásobná cyklická odolnost
• Použití Dual Power – vhodná pro startování a napájení
• Bezúdržbová
• Bezpečnější použití
• Snadný transport
• Dlouhá životnost a odolná konstrukce

Vlastnosti
Přínos
Inovativní technologie desek
Až dvakrát vyšší cyklická odolnost ve srovnání se standardními „mokrými“ bateriemi
Minimální samovybíjení
Perfektní pro sezónní použití
Ergonomické úchyty
Snadný transport
Ochrana proti zpětnému zápalu
Pro více bezpečnosti
Vysoký elektrický výkon
Použití Dual Power (vhodná pro kombinované použití pro startování a napájení)
Labyrintové víko
Bezúdržbová
Uzavřená
Zabezpečená proti vytečení (i při krátkodobém naklonění do 90 stupňů)