Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat o stěhování prodejny Battery Import do nových prostor. Prodejnu, kterou nyní navštěvujete v ulici Jaromírova, nově naleznete v ulici Brožíkova 5, Praha 5 - Košíře a to od 30. 10. 2017!!!

Záložní zdroje Opti řada TS (Thunder Shield)

Záznamy nebyly nalezeny...

Záložní zdroje Opti řada TS (Thunder Shield)

Kolísání napětí a kmitočtu, přepětí, podpětí a výpadky elektrorozvodné sítě mohou vážně poškodit vaše citlivá zařízení. Tyto problémy nastávají denně po celém světě a v oblastech s přetíženou elektrorozvodnou sítí jsou stále častější. Řada TS je ideálním řešením, které chrání vaši domácnost a malou kancelář (SOHO) a další elektronická zařízení, která musí být v provozu každý den. TS představuje nejen skvělý poměr cena/výkon, ale jde současně o velmi snadno použitelnou UPS. TS splňuje nároky mnoha různých typů uživatelů.

Většina UPS díky zabudovaným akumulátorům zvládá to, co má. Pokud jsou ale výpadky sítě časté, životnost akumulátorů se rychle vyčerpá. Právě v takové situaci OPTI-UPS řady TS „vyčnívají“ nad všechny ostatní. Díky širokému rozsahu AVR regulace se na akumulátor přepíná jen při extrémních podmínkách, zatímco běžné kolísání napětí dokáže UPS snadno vyrovnat. Když elektrorozvodná síť skutečně „spadne“, řada TS zajistí optimální dobu provozu z akumulátoru.