Certifikované obchodní podmínky dTest
UPOZORNĚNÍ – Z důvodu probíhající rekonstrukce tramvajové tratě je omezená dopravní dostupnost. Jediná příjezdová cesta je nyní směrem od Fidlovačky.

Informace pro Vás

Facebook


Záložní zdroje Opti řada TS (Thunder Shield)

Kolísání napětí a kmitočtu, přepětí, podpětí a výpadky elektrorozvodné sítě mohou vážně poškodit vaše citlivá zařízení. Tyto problémy nastávají denně po celém světě a v oblastech s přetíženou elektrorozvodnou sítí jsou stále častější. Řada TS je ideálním řešením, které chrání vaši domácnost a malou kancelář (SOHO) a další elektronická zařízení, která musí být v provozu každý den. TS představuje nejen skvělý poměr cena/výkon, ale jde současně o velmi snadno použitelnou UPS. TS splňuje nároky mnoha různých typů uživatelů.

Většina UPS díky zabudovaným akumulátorům zvládá to, co má. Pokud jsou ale výpadky sítě časté, životnost akumulátorů se rychle vyčerpá. Právě v takové situaci OPTI-UPS řady TS „vyčnívají“ nad všechny ostatní. Díky širokému rozsahu AVR regulace se na akumulátor přepíná jen při extrémních podmínkách, zatímco běžné kolísání napětí dokáže UPS snadno vyrovnat. Když elektrorozvodná síť skutečně „spadne“, řada TS zajistí optimální dobu provozu z akumulátoru.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.