Novinka - solární panely ELERIX

 Dům se solárními panely na střeše

Již delší dobu s úspěchem prodáváme solární panely holandské společnosti Victron Energy s výkony 20 – 270Wp, které jsou vhodné spíše pro menší instalace na rekreační objekty, lodě, obytné vozy atd.

Současná situace ale nutí mnoho lidí uvažovat o snížení energetické závislosti na dodavatelích energií. A i kvůli tomu narostlo oproti předchozím rokům několikanásobně budování tzv. fotovoltaických elektráren na domech či komerčních budovách.

Proto na základě nárůstu zájmu o velké panely najdete nově na našem e-shopu solární panely ELERIX (GWL), které jsou konstruované s ohledem na nejnovější technologické trendy v tomto odvětví a hodí se pro off-grid, on-grid i jakékoliv jiné instalace včetně velmi rozsáhlých. Jejich velká účinnost a zároveň příznivá cena z nich dělá velmi oblíbené produkty nejen na našem trhu. K dostání jsou ve variantách 290 až 550Wp. Kromě výkonově nejnižší varianty ESP290 (polykrystalický) se jedná o monokrystalické panely s články typu Half-Cut s účinností až 21,3%. Typ ESM-550H pak má dokonce bifaciální konstrukci, což znamená, že je schopen výroby el. energie z obou stran panelu. Uplatní se například při vertikálních instalacích jako plot nebo stěna z panelů či na výrazně reflexním povrchu.

To že se jedná o kvalitní panely dokládá výrobce i svou garantovanou dlouhou životností. Udává, že po 30 letech provozu by měly být panely schopné dodávat ještě minimálně 83% výkonu.

Nákup panelů ELERIX je v tuto chvíli možný pouze na paletách po 30/31 kusech podle typu.

Aktualizace: Od 1.6.2022 prodáváme panely ESM-550S i kusově avšak pouze s osobním odběrem v Nehvizdech u Prahy. Bližší info najdete v popisu produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení